Watch trailer

Ergo Proxy

7,7

エルゴプラクシー

Epizody: 23

1. Awakening

25.02.06
Když dojde k sérii záhadných útoků zahrnujících Cogito infikované AutoReivs, Re-l je pověřen vyšetřováním a narazí na humanoidní monstrum. Později je napadena dvěma z těchto příšer v jejím domě.

2. Confession

04.03.06
Re-l se snaží přesvědčit své vrstevníky o svých setkáních s monstry, o kterých se dozví, že se nazývají Proxy. Je odstraněna z vyšetřování a zjistí, že Iggy má své vzpomínky na nedávné události vymazány. Mezitím se Vincent ocitá na útěku před zástupcem a poté před městskými úřady.

3. Mazecity

11.03.06
Romdo už není pro Vincenta bezpečným útočištěm. Snaží se vyhnout zatčení úřady. Při útěku narazí na nakaženého AutoReiv Pino. Pino mu pak ukáže způsob, jak uniknout z Romdo do vnějšího světa. Re-l se snaží kontaktovat Vincenta a odhalit pravou povahu jeho zapojení do Proxy.

4. Futu-risk

18.03.06
Vincenta a Pina přijme malá komuna, jejíž obyvatelé se živí odpadky vyhozené z Dómu. Mezitím Raul plánuje svůj tah k nalezení a zajetí Vincenta.

5. Tasogare

01.04.06
Re-l se odváží okolnímu světu, aby přivedl Vincenta zpět do Romda. Tam Raul zahájí svůj plán zajmout Vincenta útokem na Komunu hlídkovými drony. Re-lův ekologický oblek je poškozen a Vincent je při útoku zraněn. Znovu se potvrzuje podezření, že existuje spojení mezi Vincentem a zástupci.

6. Domecoming

08.04.06
Re-lův život se stává ohroženým, když onemocní po vystavení drsnému prostředí. Hoody vymyslí mazaný plán, jak obelstít Raula a vrátit se k Romdo. Quinn vede skupinu na útěku z Komuny pomocí Králíka.

7. Re-L124C41+

15.04.06
Re-l se zotavuje ze své nemoci. Daedalus jí ukáže znepokojivé mechanismy zodpovědné za další přežití Dómu. Vincent se vrací domů, cestou pomalu ztrácí své společníky a končí sám s Pinem. Skupina infikovaných AutoReivů je vypuštěna na Re-l, Iggy, a Daedalus. Epizoda končí tím, že Daedalus vyplní Re-lův úmrtní list.

8. Shining Sign

22.04.06
Vincent a Pino narazí na válkou zničené Halos, kde jsou chyceni ve válce mezi lidskými obyvateli kopule a autonomními AutoReivy.

9. Angel’s Share

29.04.06
Vincent je představen muži jménem Hauer a dozví se některé pravdy o Halosovi a Proxiesovi, čímž objeví strašlivé odhalení.

10. Cytotropism

13.05.06
Raúl, rozrušený nedávnými událostmi, zpochybňuje budoucnost Romda. Mezitím Re-l a Iggy prozkoumají podivnou zastaralou kopuli obývanou pouze primitivními AutoReivy.

11. Anamnesis

20.05.06
Vincent najde podivné knihkupectví a ještě podivnějšího starého muže, kde zjistí více o své pravé povaze. Re-l a Iggy dohoní Centzona (Králík, létající loď, kolem které Vincent cestuje).

12. Hideout

27.05.06
Skupina je konfrontována tulákem Proxy a jeho společníkem AutoReiv a Re-l použije svou novou zbraň.

13. Wrong Way Home

03.06.06
Nakažený Iggy se rozzuří a unese Re-la a rozhodne se Vincenta zabít. Re-l je opět konfrontován s bezdomovcem AutoReiv.

14. Ophelia

10.06.06
Během odpočinku v dlouho opuštěné kopuli dochází k podivným událostem a životy trojice jsou ohroženy.

15. Who Wants to be in Jeopardy!

17.06.06
Když se ocitne v bizarní živé herní show, Vincentovy vědomosti jsou podrobeny zkoušce, když bojuje o svůj život.

16. Busy Doing Nothing

24.06.06
Když vítr utichne, trojice uvízne na palubě Centzonu a Re-l se snaží udržet si zdravý rozum.

17. Terra Incognita

01.07.06
Romdo je ve vysoké pohotovosti, když pátrají po uprchlém Raúlovi, který plánuje aktivovat smrtící zbraň. Mezitím trojice objeví podivné humanoidy žijící uvnitř toxického jeskynního systému.

18. Life After God

08.07.06
Trojice dorazí do zničeného Moska, Vincentova domovského města, a zjistí, že pravda vede zpět k Romdo.

19. Eternal Smile

15.07.06
Pino prozkoumává tajemnou Smile Land s NaKaMa a konfrontuje Stvořitele města.

20. Goodbye Vincent

22.07.06
Vincent se ocitá uvězněn v Re-lině vědomí a bezmocně sleduje, jak se události vyvíjejí.

Obsazení

Rie Saitou

Re-l Mayer (voice)

Koji Yusa

Vincent Law (voice)

Akiko Yajima

Pino (voice)

Ai Kobayashi

Mayahuel (voice)

Yasuhiro Takato

Sanae Kobayashi

Mr. Lawrence

Hiroshi Kamiya

Otázky a odpovědi

Kde sledovat seriál onlineErgo Proxy?
Seriál Ergo Proxy můžete legálně sledovat na Hulu.
Je seriály Ergo Proxy dostupný na Netflixu?
Ne, seriál Ergo Proxy nenajdete v nabídce platformy Netflix v Polsku.
O čem je tato série Ergo Proxy?
Ve futuristickém světě, který je téměř bez života, je lidstvo uzavřeno v mechanizovaných klenutých městech, kde AI ovládá všechny aspekty života. V tomto světě se lidé již nerodí, jsou vyráběni ve výrobní lince; A vedle nich žijí androidi známí jako Autoreivs. V jedné z těchto klenutých svatyní jménem Romdeau žije Re-l Mayer, jeden z mála občanů, kterým není zcela bráněno myslet. Prominentní postavení jejího dědečka a náklonnost vědce Daedaluse jí zanechaly více svobodné vůle, než je obvykle dovoleno, ale Re-l začala pochybovat o posvátnosti města a dokonalém způsobu života obyvatel. S tajemnými bytostmi známými jako zástupci, kteří způsobují zmatek a mužem jménem Vincent, který má velký vliv na její život, musí Re-l cestovat mimo město, aby našla odpovědi, které hledá, a objevila tajemství za "probuzením".
Kolik dílů má seriál Ergo Proxy?
TvShowFaq.HowManyEpisodes.Answer1.other.one
Je seriál Ergo Proxy dokončen?
Ano, výroba seriálu Ergo Proxy byla dokončena. 1. je poslední sezóna, kterou jsme mohli vidět.
Kdo je v obsazení seriálu Ergo Proxy?
Do obsazení seriálu Ergo Proxy patří:
TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, Yasuhiro Takato jako (1 epizoda), Sanae Kobayashi jako (1 epizoda), Mr. Lawrence jako (1 epizoda), Hiroshi Kamiya jako (1 epizoda)

Podobné seriály: Ergo Proxy