Watch trailer

Živí mrtví

8,1

The Walking Dead

Epizody: 24

1. Acheron: 1. část

22.08.21
Daryl vede misijní tým, který má za úkol prohledat objevenou vojenskou základnu. Maggie vypráví svůj příběh, což vyvolá novou misi o přežití, kterou může vést pouze Negan. Eugene a jeho skupina procházejí hodnocením polovojenské policie Společenství.

2. Acheron: 2. část

29.08.21
Maggiina mise vede tým tunelem metra, kde na ni číhají chodci a nepoddajný Negan. Yumiko s Eugenovou skupinou hledá odpovědi na otázky o svém bratrovi a požaduje urychlené přijetí do Společenství.

3. Lovená zvěř

05.09.21
Maggiin tým se oddělí a je pronásledován Smrťáky. Carol, Rosita, Magna a Kelly se pokoušejí chytit koně pro Alexandrii. Judith, RJ, Hershel a Gracie se vyrovnávají s odchodem rodičů.

4. Provedení

12.09.21
Daryl a Dog jsou zajati Smrťáky. Když jsou odvezeni na Poledník, znovu se setkávají se známou postavou z minulosti.

5. Z popela

19.09.21
Aaron, Carol, Lydia a Jerry se vydají do zříceniny Hilltop pro kovářské nářadí a blízkou zvěř. Eugenova skupina prochází seznamovacími kurzy ve Společenstvu. Maggie a Negan se plahočí lesem. Judith a děti se střetnou s teenagery.

6. Uvnitř

26.09.21
Connie a Virgil se na útěku před chodci ukryjí v domě, který obývají záhadné bytosti. Pope testuje Darylovu loajalitu vůči Smrťákům konfliktní misí. Kelly opouští Alexandrii a hledá Connie.

7. Porušené sliby

03.10.21
Connie a Virgil se na útěku před chodci ukryjí v domě, který obývají záhadné bytosti. Pope testuje Darylovu loajalitu vůči Smrťákům konfliktní misí. Kelly opouští Alexandrii a hledá Connie.

8. Na krev

10.10.21
Smrťáci brání Meridian před přicházejícím stádem. Pope má podezření, že za útokem stojí Maggie, zatímco Daryl postupuje opatrně. Mezitím se Alexandrijci snaží chránit, když je prudká bouře učiní zranitelnými vůči chodcům.

9. Není jiné cesty

06.02.22
Na ty v Meridianu prší pekelný oheň a každý souboj s Reapery se ukáže být brutální bitvou. Doma v Alexandrii zuří prudký dešť, zatímco chodci pokračují v proudění a ohrožují bezpečnost všech, včetně Judith a Gracie.

10. Nová strašidla

20.02.22
Hrdinové prožívají Halloween v Commonwealthu; Daryl a Rosita absolvují vojenský výcvik vedený Mercerem; Carol vyšetřuje Ezechielův zdravotní stav.

11. Nevyzpytatelný prvek

27.02.22
Eugene hledá Stephanii; Connie vyšetřuje příběh o vojákovi Davisovi; Carol pomáhá Hornsbymu.

12. Šťastlivci

13.03.22
Aaron a Maggie se setkávají s guvernérkou Pamelou Milton, když cestuje po Alexandrii, Oceanside a Hilltopu. Ezechiel má štěstí během rutinní prohlídky. Eugene zpracovává Maxův příběh.

13. Vojenští vůdci

20.03.22
Maggie, Lydia a Elijah pomáhají cizinci z jiné komunity.

14. Shnilé jádro

27.03.22
Maggie, Lydie a Elijah pomáhají Aaronovi a Gabrielovi na záchranné misi. V nastalém chaosu se Negan ocitá v situaci, kdy dohlíží na Hershela. Sebastian donutí Daryla a Rositu k loupeži.

15. Důvěra

03.04.22
Hornsby kontroluje lidské krveprolití, které se nahromadilo v bytovém komplexu Riverbend. Ví, že to nedává smysl, a je odhodlaný to tak či onak dokázat. Daryl, Gabriel, Aaron a Maggie berou věci do vlastních rukou a snaží se zůstat o krok napřed. Když jsou tajemství odhalena, hranice jsou posunuty a je nabídnuta nečekaná nová práce. Také Ezechiel má své vlastní tajemství; ten, který doufá, že sdílí s Carol. Hornsby pochoduje s Darylem a vojáky, aby konfrontovali Maggie na Hilltopu. Rosita vyšetřuje Miltonovy.

16. Boží činy

03.04.22
Naši hrdinové jsou uvězněni v situacích, které jsou mimo jejich kontrolu. Každý, na jehož ochraně tak tvrdě pracovali, je v ohrožení, protože nebezpečí je láká na každém kroku. V sázce je vše. Nyní se musí rozhodnout, koho a co stojí za záchranu. Každé rozhodnutí přichází s vlastními smrtícími důsledky. Mezitím se vztah Eugena a Maxe prohlubuje, ale stejně tak se prohlubují problémy, které se vaří uvnitř Commonwealthu.

17. Lockdown

02.10.22
Daryl a Negan spěchají do Commonwealthu, aby zabránili Hornsbymu v pronásledování jejich rodin. Pamela se vypořádává s demonstranty, kteří požadují spravedlnost za Sebastianovy zločiny. Mercer potřebuje Rositinu pomoc v boji proti hejnu.

18. Nová dohoda

09.10.22
Carol uzavře dohodu s Pamelou, že jménem svých přátel vyčistí čistý štít. Aaron, Jerry, Lydia a Elijah se vydávají na cestu do Oceanside, aby jim vysvětlili plán. Společenství slaví Den zakladatelů.

19. Varianta

16.10.22
Eugene se vydává na útěk a Mercer má za úkol ho najít; Aaronova skupina čelí komplikacím na silnici.

20. Co se ztratilo

23.10.22
Daryl a Carol vyšetřují místo pobytu svých přátel poté, co je Pamela zmizela z Commonwealthu. Bohužel jejich jediným náskokem je Hornsby. Mezitím Pamela požádá Yumiko, aby jménem Commonwealthu stíhala Eugena.

Obsazení

Norman Reedus

Daryl Dixon

Melissa McBride

Carol Peletier

Lauren Cohan

Maggie Greene

Danai Gurira

Michonne Hawthorne

Andrew Lincoln

Rick Grimes

Christian Serratos

Rosita Espinosa

Josh McDermitt

Eugene Porter

Chandler Riggs

Carl Grimes

Seth Gilliam

Gabriel Stokes

Steven Yeun

Glenn Rhee

Ross Marquand

Aaron

Jeffrey Dean Morgan

Negan Smith

Khary Payton

Ezekiel Sutton

Alanna Masterson

Tara Chambler

Cooper Andrews

Jerry

Sonequa Martin-Green

Sasha Williams

Michael Cudlitz

Abraham Ford

Lennie James

Morgan Jones
Morgan Jones (uncredited)

Emily Kinney

Beth Greene

Callan McAuliffe

Alden

Otázky a odpovědi

Kde sledovat seriál onlineŽiví mrtví?
Seriál Živí mrtví můžete legálně sledovat na HBO Max, O2 TV, Disney Plus.
Je seriály Živí mrtví dostupný na Netflixu?
Ne, seriál Živí mrtví nenajdete v nabídce platformy Netflix v Polsku.
O čem je tato série Živí mrtví?
Příběh o následcích apokalypsy, která změnila lidi na zombie a sleduje příběh skupinky lidí, kteří přežili a cestují napříč USA a snaží se najít si nový domov, bez hord zombie. Skupinu vede Rick Grimes, který byl ve starém světě policejním důstojníkem. Čím více je jejich situace bezútěšnější, tím víc jejich vůle přežít nutí dělat skoro cokoliv, aby zůstali naživu.
Kolik dílů má seriál Živí mrtví?
TvShowFaq.HowManyEpisodes.Answer1.other.other
Je seriál Živí mrtví dokončen?
Ano, výroba seriálu Živí mrtví byla dokončena. 11. je poslední sezóna, kterou jsme mohli vidět.
Kdo je v obsazení seriálu Živí mrtví?
Do obsazení seriálu Živí mrtví patří:
TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other
O čem je 11. Sezóna seriálu Živí mrtví?
Všichni, kdo žijí v Alexandrii, se snaží ji znovu opevnit a uživit rostoucí počet obyvatel, mezi nimiž jsou i ti, kteří přežili pád Království a vypálení Hilltopu, a také Maggie a její nová skupina Strážců. Alexandrie má více lidí, než dokáže uživit a ochránit. Jejich situace je zoufalá, protože ve zpustošených zdech se rozhořívá napětí kvůli minulým událostem a na povrch vyplouvá pud sebezáchovy. Musí zajistit další potraviny a zároveň se pokusit obnovit Alexandrii dříve, než se zhroutí jako nespočet jiných komunit, na které v průběhu let narazili. Ale kde a jak? Vyčerpanější a hladovější než kdykoli předtím musí sáhnout hlouběji do kapsy, aby našli úsilí a sílu ochránit životy svých dětí, i kdyby to mělo znamenat ztrátu jejich vlastního. Mezitím, aniž by to ti v Alexandrii věděli, jsou Eugene, Ezekiel, Yumiko a Princezna stále drženi v zajetí tajemných vojáků, kteří jsou členy větší a nevlídné skupiny.

Podobné seriály: Živí mrtví

Blade

Action & Adventure
USA
2006