Watch trailer

Policejní odznak

8,1

The Shield

Epizody: 13

1. Koeficient tahu

02.09.08
Vic vyzve Shanea a vypořádává se s hrozbami pro jeho rodinu; Federální agent přijíždí do Farmingtonu, aby vyšetřil nedávnou vlnu násilí.

2. Práskač

09.09.08
Jak se válka místních gangů rozhořívá, Vic se staví do pozice cenného zboží pro válčící strany; Corrine a Cassidy konfrontují Vica.

3. Výstřel peněz

16.09.08
Vic pracuje na tom, aby se stal cenným pro arménskou lůzu; Corrine se ocitá v překvapivé právní zácpě; Tina se zaměřuje na producenta zábavy pro dospělé.

4. Genocida

23.09.08
Válka gangů vypukne nečekanými způsoby, které Vic nemůže ovládat; Vyšetřování vraždy Dutch a Billingse přerůstá v něco znepokojivějšího; Cassidy se obrátí na Dannyho.

5. Hra tváří

30.09.08
Claudette se setkává s vraždící starou nemesis; Vic konfrontuje Olivii ohledně jejích politických konexí; Dutchův případ je osobní.

6. Kontrola zvířat

07.10.08
Vic uvede do pohybu plány na ukončení hrozby gangu, když se jeho vztah s Cassidym zhoršuje; Dutch a Billings vyšetřují možného náměsíčného vraha.

7. Vaření psů

14.10.08
Prostitutka z Vicovy minulosti je klíčem k dopadení násilného drogového dealera; Dutch se obává o zdraví Claudette; Danny přijme drastická opatření, aby ochránila své dítě.

8. Vlastizrada

21.10.08
Místní kněz možná chrání drogové dealery; Dutch a Billings se blíží k pokusům o vrahy policistů; Corrine se dozvídá nepříjemné pravdy o Vicovi.

9. Den v pohybu

28.10.08
Vic se seznámí se Shanem, Marou a jejich nemocným malým synem; Claudette rozebírá Strike Team; Pezuela nabízí Acevadovi "pomoc" pro jeho starostenskou kampaň; Rita Denton (Frances Fisher) přichází do holandštiny; a Billingsova bývalá manželka a dcera se bojí, když se do jejich sousedství nastěhuje registrovaný sexuální delikvent.

10. Party

04.11.08
Zatímco Shane zůstává zalezlý v L.A. s Marou a Jacksonem, Corinne se rozhodne spolupracovat s Dutch a Claudette, která nyní vede úsilí LAPD o svržení Vica. Mezitím Vic hraje proti sobě Acevedu, Pezuelu, Beltrana a ICE. Ale Ronnie je v pokušení to prostě vzdát a utéct do Mexika. "A měl bys taky utéct, člověče," říká Vicovi.

11. Drobné peníze

11.11.08
Corrine souhlasí, že bude prostředníkem mezi Vicem a Shaneem a také souhlasí se spoluprací s Claudette a Duthou. Mezitím se Vic dohodne s Acevedou a vyhledá si ji s Olivií; a Claudette pověří Ronnieho, aby spolupracoval s Julianem na vyšetřování vraždy středoškolské fotbalové hvězdy, aby Ronnie nezůstal ve stodole a nebyl schopen zachytit dopis, který Shane poslal Claudette, kde podrobně popisuje "hříchy" Strike Teamu.

12. Možnost zabít sebe

18.11.08
Olivia spojí síly s Strike Teamem, aby chytila mexického drogového krále a jeho zásilku. Dutch mezitím uklízí Billingsův nepořádek a smrt ženy spojené s Strike Teamem podnítí vyšetřování Claudette.

13. Family meeting

25.11.08
Policisté ve stodole vyšetřují zmizení ženy a příjezd velké zásilky drog; Životy se navždy změní.

Obsazení

Michael Chiklis

Vic Mackey

Walton Goggins

Shane Vendrell

CCH Pounder

Claudette Wyms

Jay Karnes

Dutch Wagenbach

Catherine Dent

Danielle Sofer

Michael Jace

Julien Lowe

Benito Martinez

David Aceveda

Cathy Cahlin Ryan

Corrine Mackey

David Rees Snell

Ronnie Gardocki

Kenny Johnson

Curtis Lemansky

David Marciano

Steve Billings

Autumn Chiklis

Cassidy Mackey

Paula Garcés

Tina Hanlon

Michele Hicks

Mara Sewell

Laurie Holden

Agent Olivia Murray

Chaney Kley

Officer Asher

Matt Corboy

Ray Carlson

Anthony Anderson

Antwon Mitchell

F.J. Rio

Cruz Pezuela

Glenn Close

Captain Monica Rawling

Otázky a odpovědi

Kde sledovat seriál onlinePolicejní odznak?
Seriál Policejní odznak není v Polsku legálně dostupný. Tento seriál bohužel nebude možné sledovat na žádné streamovací platformě v naší zemi.
Je seriály Policejní odznak dostupný na Netflixu?
Ne, seriál Policejní odznak nenajdete v nabídce platformy Netflix v Polsku.
O čem je tato série Policejní odznak?
V nejhorším policejním okrsku v L. A. šéfuje drsný Vic Mackey, velitel jednotky proti gangům. Ve světě, kde neplatí hranice mezi dobrem a zlem, se řídí vlastními pravidly a neváhá se zločinci obchodovat a zároveň je podrazit. Nový kapitán Aceveda chce situaci změnit, ale brzy zjistí, že proti němu stojí skupina zkorumpovaných, ale výkonných policistů, bez jejichž pomoci se neobejde.
Kolik dílů má seriál Policejní odznak?
TvShowFaq.HowManyEpisodes.Answer1.other.other
Je seriál Policejní odznak dokončen?
Ano, výroba seriálu Policejní odznak byla dokončena. 7. je poslední sezóna, kterou jsme mohli vidět.
Kdo je v obsazení seriálu Policejní odznak?
Do obsazení seriálu Policejní odznak patří:
TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other

Podobné seriály: Policejní odznak

Skins

Drama
Spojené království
2007