Na život a na smrt

6,9

Mortal Kombat: Conquest

Epizody: 22

1. 1. epizoda

03.10.98
Neochotný válečník Kung Lao porazil Shang Tsunga v Mortal Kombat a stal se turnajovým šampiónem. Po svém vítězství Rayden řekne Kung Laovi, že je nyní jeho povinností trénovat bojovníky pro budoucí turnaje. Ale bude Kung Lao následovat svůj osud nebo se ožení se ženou, kterou miluje?

2. 2. epizoda

10.10.98
Siro varuje Jen, že něco není v pořádku s jejím novým strážcem, Takedou. Netuší však, že Shang Tsung poslal Scorpiona, aby se zmocnil Takedy a odstranil Kung Laa, který byl baronem odsouzen k smrti. Rayden přesvědčí Sira a Taju, aby mu pomohli.

3. 3. epizoda

17.10.98
Kung Lao, Taja a Siro musí zastavit Shang Tsunga a Lin Kueiova vraha, Sub-Zero, v získání magického krystalu.

4. 4. epizoda

24.10.98
Po záhadné smrti mnicha se Kung Lao dozví, že Shang Tsung poslal Vorpaxe, aby otrávil jeho vak s vodou stárnoucím lektvarem. Ale Taja a Siro už vypili zbytek lektvaru a začínají stárnout a stárnout.

5. 5. epizoda

31.10.98
Esence Edenie, dlouho považovaná za zničenou, byla tajně přesunuta do pozemské říše. Kung Lao se setkává s princeznou Kitanou, která ho přesvědčí, aby zachránil poslední naději lidu Edenianů.

6. 6. epizoda

07.11.98
Siro a Taja se setkají s věštkyní jménem Kiri, která jim vypráví o městě podsvětí se svatyní střeženou dvěma mocnými válečníky. Kiri říká, že budou silnější, pokud porazí tyto válečníky, ale opravdu doufá, že propustí Noob Saibot, aby zabil Kung Lao.

7. 7. epizoda

14.11.98
Černý drak, nechvalně známá organizace podsvětí, se objevila v Zhu Zin. Nárokují vlastnictví obchodní stanice a požadují, aby Kung Lao, Siro a Taja odešli. Zatímco vzdorují Černému drakovi, člen jménem Jola uzavře dohodu se Shang Tsungem o moci a pomstě.

8. 8. epizoda

21.11.98
Taja je vtažena do portálu a dorazí do kobaltových dolů, které zajal Shang Tsung. Kung Lao a Siro ji musí zachránit, i kdyby to mělo znamenat, že vlezou do pasti.

9. 9. epizoda

28.11.98
Quan Chi pošle trojici žen, aby nakazily Kung Lao, Taja a Siro lektvarem. Lektvar zvětšuje jejich nedostatky: Kung Lao je temperamentní, Siro se stává opilcem a Taja je opět zloděj. Když se všichni tři vymknou kontrole, Rayden musí najít způsob, jak toto kouzlo zlomit dřív, než bude příliš pozdě.

10. 10. epizoda

05.12.98
Shang Tsung vytvoří nepravděpodobnou alianci s Quan Chi, aby porazil Kung Lao. Nalákají Kung Laa do říše se vším, co by mohl chtít. Ale pro Shang Tsunga je to všechno propracovaná past, aby ho zajal a zanechal pozemskou říši bezbrannou.

11. 11. epizoda

12.12.98
Stará láska ze Sirovy minulosti, Hannah, se objeví v Zhu Zin, aby mu pomohla. Hannah prozradí, že se provdala za Sirova odcizeného bratra Cassara, který zmizel. Siro se zdráhá pomoci, dokud se nedozví, že Scorpion použil magii, aby z Cassara udělal jednoho ze svých válečníků.

12. 12. epizoda

06.02.99
Kung Lao je těžce zraněn v boji s Rainem. S ním prakticky bezbranným, Shao Kahn pošle Mileena do maskéry jako princezna Kitana a skoncovat s oslabeným Kung Lao.

13. 13. epizoda

13.02.99
Přijíždí válečník jménem Tomas, který říká, že se chce připojit ke Kung Laovi při obraně Říše Země. Všechno se zdá být v pořádku, dokud to nevypadá, že Tomas zavraždil nějaké barmanky. Má? Nebo se děje něco většího?

14. 14. epizoda

20.02.99
Do Ču Zinu přijíždí kočovný cirkus s Qali mezi nimi. Kung Lao, Taja a Siro tuší, že něco není v pořádku a mají pravdu. Ukázalo se, že cirkus je pro Quan Chi způsobem, jak postavit armádu.

15. 15. epizoda

27.02.99
Shao Kahn se spojí se dvěma zavilými nepřáteli, Sub-Zeroem a Scorpionem, aby zničili Kung Lao.

16. 16. epizoda

06.03.99
Císařovna Kreeya přijíždí do Pozemské říše, aby vybudovala armádu. Její cíl: Outworld. Vorpax, který prozradil, že pracuje pro Kreeyu, pozve Kung Laa, Taju a Sira, aby se k nim připojili.

17. 17. epizoda

17.04.99
Kdysi dávno byl mistr Cho zrazen Shang Tsungem, aby mohl bojovat za Shao Kahna. Nyní, když se Shang Tsung uvolnil v pozemské říši, mistr Cho má v úmyslu vyrovnat skóre.

18. 18. epizoda

24.04.99
Kreeya se vrátila a nyní se spojila s Reptile.

19. 19. epizoda

01.05.99
Shao Kahn požádá Quan Chi, aby našel pohřešovaného Shang Tsunga a vrátil ho do kobaltových dolů.

20. 20. epizoda

08.05.99
Kung Lao je pronásledován vizemi zničení pozemské říše. Mezitím Siro chytí zloděje na obchodní stanici a ukáže se, že je to Tajin starý přítel Dion.

Obsazení

Paolo Montalbán

Kung Lao

Daniel Bernhardt

Siro

Kristanna Loken

Taja

Tracy Douglas

Vorpax

Bruce Locke

Shang Tsung

Jeffrey Meek

Rayden / Shao Kahn

Sung-Hi Lee

Chris Casamassa

Scorpion

Jaime Pressly

Mika

John Reilly

Baron Reyland

Angelica Bridges

Adoni Maropis

Audie England

Roshumba Williams

Qali

Fabiana Udenio

Renee Tenison

J.J. Perry

Sub-Zero

Arnold Chon

Reptile #2 (uncredited)
Fighter (uncredited)

Suzanne Stokes

Fred Ottman

Z'dak

Otázky a odpovědi

Kde sledovat seriál onlineNa život a na smrt?
Seriál Na život a na smrt není v Polsku legálně dostupný. Tento seriál bohužel nebude možné sledovat na žádné streamovací platformě v naší zemi.
Je seriály Na život a na smrt dostupný na Netflixu?
Ne, seriál Na život a na smrt nenajdete v nabídce platformy Netflix v Polsku.
O čem je tato série Na život a na smrt?
Dlouho předtím, než se Liu Kang, Sonya Blade a Johnny Cage utkali s Shang Tsungem a jeho přisluhovači v turnaji Mortal Kombat, bojoval mnich Kung Lao, zlodějka Taja a bývalý strážce Siro proti krvelačnému imperátorovi Shao Kahnovi, jeho mágovi Shang Tsungovi, jed plivajícímu Reptilovi, čaroději Quan Chimu a jeho trojici nemrtvých vražedkyň, královně Kreeye a její prvorozené dceři Vorpax či Scorpionovi. Za podpory ochránce pozemské říše lorda Raydena a princezny Kitany bojují o osud lidstva, rozhodnuti chránit ho za každou cenu, i kdyby jí měl být jejich vlastní život...
Kolik dílů má seriál Na život a na smrt?
TvShowFaq.HowManyEpisodes.Answer1.other.one
Byl seriál Na život a na smrt zrušen?
Ano, výroba seriálu Na život a na smrt byla zrušena. Sezóna 1 je poslední, kterou jsme mohli sledovat.
Kdo je v obsazení seriálu Na život a na smrt?
Do obsazení seriálu Na život a na smrt patří:
TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, Sung-Hi Lee jako (4 epizody), Chris Casamassa jako Scorpion (4 epizody), Jaime Pressly jako Mika (3 epizody), John Reilly jako Baron Reyland (3 epizody), Angelica Bridges jako (3 epizody), Adoni Maropis jako (3 epizody)

Podobné seriály: Na život a na smrt