Watch trailer

Buffy, přemožitelka upírů

8,2

Buffy the Vampire Slayer

Epizody: 22

1. Lekce

24.09.02
Sunnydaleská střední je znovu otevřena a Dawn nastupuje do prvního ročníku. A vše je jako za starých časů... ve sklepeních školy se procházejí zoombie a nový ředitel něco skrývá.

2. Pod tebou

01.10.02
Jedna žena je pronásledována obrovským červem. Buffy s Alexem se ujímají vyšetřování, které je zavede k Anye, jenž si chce spravit reputaci jako démonka pomsty.

3. Stejné místo, stejný čas

08.10.02
Willow se vrací z Anglie do Sunnydale a je si sama sebou velmi nejistá. Jenže když přijede domů, nikdo tam na ni nečeká... Parta vyhlíží v letištní hale Willow, ale ta nepřijede... něco je špatně.

4. Pomoc

15.10.02
Buffy začíná ve své nové práci, poradkyni pro studenty. Willow se od jedné čarodějky dozví, že v Sunnydale žije jedna potencionální přemožitelka.

5. Nesobecky

22.10.02
Anya splnila přání, a to velmi krvavé přání. Když se Buffy dozví, co Anya udělala, rozhodne se k radikálnímu řešení. Alex se jí snaží zastavit... ale marně.

6. Jeho

05.11.02
Dawn se zamiluje do svého spolužáka R.Je. Ale když ho Buffy vyzpovídává, i ona propadne jeho kouzlu. A kouzlo lásky se šíří dál... Všeho se musí chopit Spike s Alexem.

7. Konverzace s mrtvými

12.11.02
Zlo se probudilo a dává o sobě vědět... v podobě mrtvých lidí. Willow navštíví mrtvá Cassie, Buffy si hřbitově pořádá psychologické sezení s upírem a Dawn straší něco děsivého.

8. Někdo v pozadí

19.11.02
Buffy a její přátelé se vzpamatovávají z minulé noci. Buffy si ověřuje své podezření, že Spike znovu zabíjí, jeho sledováním. Jenže něco tu nehraje... Spika někdo nebo někdo ovlivňuje.

9. Nikdy mě neopouštěj

26.11.02
Willow v řeznictví potká Andrewa, přivede ho k Buffy domů, kde je zajat a vyslýchán. Dům Summersových má ale ještě jednoho vězně - Spika, se kterým si Buffy neví rady.

10. Uspíšit noc

17.12.02
Blíží se Vánoce a u Buffyiných dveří se objevuje Giles spolu se třemi potencionálními přemožitelkami. Buffy se poprvé utkává s Ubervampem, starodávným a velmi silným upírem.

11. Čas na představení

07.01.03
Potencionální přemožitelky mají k Buffy nedůvěru, nemyslí si, že je dokáže ochránit. Buffy, Willow a Alex proto vymyslí plán, ve kterém se Buffy střetne s Ubervampem a předvede vítězný boj.

12. Potencionální

21.01.03
Buffy se Spikem připraví pro potencionální pořádný bojový výcvik a Willow zatím hledá další potencionální, která má být v Sunnydale. A její kouzlo ukáže na Dawn...

13. Zabiják ve mně

04.02.03
Mezi Willow a Kennedy to jiskří už delší dobu a jednu noc se políbí. Jenže něčí magie způsobí, že Willow pojme Warrenovu podobu a jeho pocity začnou postupně stravovat ty její.

14. První schůzka

11.02.03
Buffy zajde na večeři s ředitelem Woodem, který jí odhalí, že je synem přemožitelky. Xander si vyjde na rande s dívkou, kterou náhodou potkal. Vyklube se však z ní démonka, která mladíka chce využít k otevření znaku ve sklepení školy. Zachrání ho Buffy, Wood, Willow a Spike, kterému přemožitelka nechala armádou odstranit z mozku čip. Andrew, kterého chce zmanipulovat Prvotní zlo s podobou Jonathana, se definitivně přidá na stranu dobra. Zlo pak následně zkouší získat Wooda: prozradí mu totiž, že jeho matku zabil Spike.

15. Učinit

18.02.03
Buffy zasvěcuje Robina do svého života a ten jí daruje věci své matky. V nich Buffy najde kouzlo, které by jí mělo vyjevit pravdu o tom, jak byla stvořena První přemožitelka...

16. Pohádkář

25.02.03
Andrew se rozhodně natočit příběh svého života a přemožitelky na kameru. Všechny tím vytáčí k nepříčetnosti. A Brána pekel vysílá zlé vibrace, které je třeba zastavit.

17. Lži mých rodičů

25.03.03
Parta se snaží zjistit, jaká vzpomínka vězí za Spikovými nenadálými násilnickými sklony. A Robin se po svém vyrovnává se zjištěním, že to Spike zabil jeho matku.

18. Děvky

15.04.03
Faith přijíždí s Willow z L.A. do Sunnydale a cestou narazí na těžce raněnou potencionální přemožitelku, která má pro Buffy vzkaz od nového služebníka zla: "Mám něco, co ti patří".

19. Opuštěná

29.04.03
Už i občané cítí, že ve městě něco není v pořádku a dochází k hromadné emigraci. Potencionální si zatím užívají v Bronzu a Spike s Andrewem se vydávají na misi do Gilroy.

20. Dotýkat se

06.05.03
Poté co byla Buffy vyhnána svými přáteli, panuje v domě Summersových chaos. Buffy je na dně, ale jen do doby co ji najde Spike, který ji dodá ztracenou sílu.

Obsazení

Sarah Michelle Gellar

Buffy Summers

Nicholas Brendon

Xander Harris

Alyson Hannigan

Willow Rosenberg

Anthony Stewart Head

Rupert Giles

James Marsters

Spike

Emma Caulfield

Anya

Michelle Trachtenberg

Dawn Summers

Marc Blucas

Riley Finn

Charisma Carpenter

Cordelia Chase

David Boreanaz

Angel

Kristine Sutherland

Joyce Summers

Seth Green

Oz

Danny Strong

Jonathan Levinson

Tom Lenk

Andrew Wells
Cyrus

Eliza Dushku

Faith

Armin Shimerman

Principal Snyder

Adam Busch

Warren Mears

Mercedes McNab

Harmony Kendall

Robia LaMorte

Jenny Calendar

Harry Groener

Mayor Richard Wilkins

Otázky a odpovědi

Kde sledovat seriál onlineBuffy, přemožitelka upírů ?
Seriál Buffy, přemožitelka upírů můžete legálně sledovat na Disney Plus.
Je seriály Buffy, přemožitelka upírů dostupný na Netflixu?
Ne, seriál Buffy, přemožitelka upírů nenajdete v nabídce platformy Netflix v Polsku.
O čem je tato série Buffy, přemožitelka upírů ?
V každém pokolení je jedna vyvolená. Vyvolená, aby bojovala proti upírům, démonům a jiným zlým silám. A aby s nimi navždy skoncovala... je to přemožitelka. Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se od svých spolužáků liší tím, že je vyvolená pro boj s upíry. K tomu aby přeprala a zlikvidovala všechny démony potřebuje pomoc školního knihovníka Gilese, napraveného upíra Angela, nejlepší kamarádky Willow a kamaráda Alexe.
Kolik dílů má seriál Buffy, přemožitelka upírů ?
TvShowFaq.HowManyEpisodes.Answer1.other.other
Je seriál Buffy, přemožitelka upírů dokončen?
Ano, výroba seriálu Buffy, přemožitelka upírů byla dokončena. 7. je poslední sezóna, kterou jsme mohli vidět.
Kdo je v obsazení seriálu Buffy, přemožitelka upírů ?
Do obsazení seriálu Buffy, přemožitelka upírů patří:
TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other, TvShowFaq.Cast.Answer1.other

Podobné seriály: Buffy, přemožitelka upírů